Grand Prix GKS Tarnovia

26/10/2019

Tomasz Karliński z kl. 3a wygrał w stylu grzbietowym zawody Grand Prix GKS Tarnovia.

Gratulacje!!!!! 💪👏

Puchar Term Maltańskich

7/03/2020

Pływacy z kl. 1a, 2a, 3a, 5a brali udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci o Puchar Term Maltańskich.

Wszyscy zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, a Tomek Karliński, który startował w 3 konkurencjach /50m klasycznym, dowolnym, grzbietowym. Na dystansie 50 m grzbietem zajął 1 miejsce w swojej serii /0:50,42/ Gratulujemy 💪👏

trenerki p. Małgosia i p. Bożena.🏊‍♀️🏊‍

Liga Pływania Miasta Poznania

17/12/2019

Uczniowie kl. 5a i 6a brali udział w zawodach pływackich Liga Pływania Miasta Poznania na Termach Maltańskich. Uczniowie klasy piątej pływali 50 m stylem dowolnym, najlepszy czas uzyskała Barbara Żychlinska.

Klasę szóstą reprezentował Adam Targosz, który dystans 100 m pokonał stylem zmiennym w bardzo dobrym czasie.

Grand Prix Czerwonaka (edycja XII/2019)

17/12/2019

Zawodnicy Stowarzyszenia Klub Sportowy Kopernik Poznań SP nr 72 rywalizowali w grudniowej edycji Grand Prix Czerwonaka.🏊‍♂️Grupa pływaków stawiła czoła ponad 10 klubom z całej Wielkopolski.

Świetnie popłynął Adam Targosz z kl. 6a, zdobywając 9 m. w konkurencji 50 m stylem klasycznym z czasem 00:44:46.

Albert Staszek z kl 2a na dystansie 25m stylem dowolnym osiągnął także bardzo dobry czas-00:21,94.

Zadawalające wyniki osiągnęli także: Blanka Poterska, Emilia Drzazga ,Cyprian Smolarz, Barbara Żychlińska, Julia Hundert, Nadia Wasilkowska, Ruben Rausz, Emilia Pałka, Filip Cieciński oraz Dawid Komisarek.😊🏊‍♂️🏊‍♀️

l Międzynarodowe Zawody Pływackie JUNIOR CUP

14/12/2019

Zawodnik Stowarzyszenia Klub Sportowy Kopernik Poznań SP72 - Tomek Karliński z kl. 3a brał udział w l MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH JUNIOR CUP w Toruniu.

Na 67 zawodników w konkurencji 25m stylem grzbietowym zajął premiowane 6 m. z czasem 0:22,54 s. W konkurencji 50 m stylem klasycznym zajął bardzo dobre 8 m. z czasem 0:58,61 s.🏊‍♂️🏊‍♂️☺️

Mikołajkowe Zawody Klas Pływackich

07/12/2019

Zawodnicy Stowarzyszenia Klub Sportowy Kopernik Poznań SP72 uzyskali bardzo dobre wyniki i zajęli miejsca na podium🏊‍♂️🏊‍ w Mikołajkowych Zawodach Klas Pływackich

w SP 67.

Liga Pływacka Miasta Poznania

03/12/2019

Najmłodsi zawodnicy Stowarzyszenia Klub Sportowy Kopernik Poznań rywalizowali w Lidze Pływackiej Miasta Poznania.

Zawodnicy z kl. 1a i 2a uzyskali bardzo dobre czasy. Zaszczytne 3 miejsce uzyskał Szymon z klasy 1a.🏊‍♂️🏊‍

Grand Prix Czerwonak
(edycja IX/2019)

29/11/2019

Rozpoczynając cykl zmagań w ramach Grand Prix Czerwonaka zawodnicy Stowarzyszenia Klub Sportowy Kopernik Poznań SP72 osiągnęli bardzo dobre czasy. Grupa pływaków stawiła czoła ponad 10 klubom z całej wielkopolski.

Najlepsze wyniki osiągnęli: Adam z klasy 6a w konkurencji 50 m stylem dowolnym (00:33:90) oraz Albert z klasy 2a w konkurencji 25 m stylem dowolnym (00:21:63) 🏊‍♂️🏊‍

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11-12 lat