top of page
"Dziękujemy"

15/04/2020 uczniowie klas 1-3 przygotowali przepiękne podziękowania dla wszystkich służb w czasie pandemii.

"Dni Autyzmu"

02/04/2020 Klasa 2a pamięta i wspiera osoby zmagające się ze spektrum autyzmu i dlatego łączy się w obchody ich Dnia Autyzmu obchodzonego 2 kwietnia.

"Starszy kolega"

23/10/2019 uczniowie klasy 5 odwiedzili swoich młodszych kolegów z klasy 1b w ramach akcji "Starszy kolega". Starsi koledzy przygotowali bransoletki przyjaźni oraz przedstawienie pt.: "Czerwony Kapturek". Pierwszaki były zachwycone i bardzo dziękują!

Uczymy się ratować życie

10/10/2019 obchodziliśmy Dzień Ratownictwa Medycznego.

Dzień Pluszowego Misia

23/10/2019

Przekazaliśmy fundacji ,,Mam Marzenie” podarunki zebrane w naszej szkole w ramach akcji ,,Dzień Pluszowego Misia”. Mam nadzieję, że te prezenty wywołają uśmiech wśród najmłodszych pacjentów oddziałów onkologicznych poznańskich szpitali.

Dziękuję wszystkim, którzy wsparli podarunkami naszą akcję.

Adrianna Rajczak

Fundacja dr Clown

Klasa 2a wraz z 3a miały zaszczyt stać się pomocnikami dr Clowna. Wspólnie stworzyliśmy łańcuch życzeń dla małych pacjentów. Terapia śmiechem zdecydowanie nam przypadła do gustu. Dziękujemy fundacji dr Clown za podzielenie się z nami radością 😊

Zbiórka dla zwierząt w Przyborówku

DZIĘKUJEMY MIŁOŚNIKOM CZWORONOŻNYCH PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W MIKOŁAJKOWĄ ZBIÓRKĘ FUNDUSZY NA RZECZ PRZYTULISKA DLA ZWIERZĄT W PRZYBORÓWKU.

Razem zebraliśmy 674 zł, które 06.12.2019 zostały przekazane na konto zbiórki dla PRZYTULISKA W PRZYBORÓWKU. Zbiórka prowadzona jest na platformie
Skarbonka

Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję BARDZO DZIĘKUJEMY w imieniu CZWORONOGÓW Z PRZYBORÓWKA. TO DZIĘKI WAM – ŚWIAT WOKÓŁ NAS STAJE SIĘ LEPSZY.

Organizator akcji - Magdalena Kulesza

Gala "Wolontariusz Roku"

Kolejna Gala Wolontariusza Roku za nami.

Nasi uczniowie z kl. 5a - Staś i Ruben - byli nominowani do tytułu Wolontariusz Roku.

Dziękujemy Fundacji Pomocna Mama !!!

Dzień Życzliwości

22/11/2019 klasa 2a obchodziła światowy Dzień Życzliwości.

Dzieci przygotowały słodkie upominki wraz z kilkoma życzliwymi słowami i obdarowały nimi naszych osiedlowych sąsiadów spotykanych w parku.

bottom of page